Matbord

323792

MATBORD, 1800-tal, 2-delat, med iläggsskiva, vitmålat, höjd 75, diameter 119 cm total längd 180 cm

sprickor skador

Rum 13

Matbord

Budhistorik (18 bud)
1983214
1 300
1983666
1983214
1977411
1983126
950

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.