John Drugge

323790

JOHN DRUGGE (1914-1992), Motiv från Lappland, signerad Drugge, olja på duk, 60x49 cm

Nybrogatan 32, Stockholm

John Drugge

Budhistorik (4 bud)

1991925
550
1982679
500
1991924
500
1982679

Slutpris SEK:
550
58 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.