Skåp 1700-tal i rokoko

323786

SKÅP, 1700-tal, rokoko, fanerad i alm, inredd med smålådor och hyllplan samt skedhylla, höjd 207, 151 x 65 cm, nycklar finns

Fanerskador, sprickor och lagningar, något blekt

Rum 1

Skåp 1700-tal i rokoko

Budhistorik (21 bud)
1984122
18 000
1984126
17 500
1984122
16 500
1984125
16 000
1984122
14 000

Slutpris SEK:
18 000
1 890 EUR, 2 340 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.