Windsor pinnstolar

323777

STOLAR, 7 st, KARMSTOLAR, 2 st, valnöt, 1900-tal, Windsor-modell, svarvade ben, sitthöjd ca 45 cm

Smärre bruksslitage

Rum 22

Windsor pinnstolar

Budhistorik (7 bud)
1983135
1983134
1983133
650
1983132
450
1982845

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.