Vitrinskåp i valnöt

323763

VITRINSKÅP, omkring 1900, skuren valnöt och valnötsfaner, inredd med hyllplan, bakstycken med speglar, höjd 147, 103 x 54 cm, nyckel finns

Bruksslitage

Rum 19

Vitrinskåp i valnöt

Budhistorik (53 bud)
1984441
15 500
1984442
15 000
1984441
14 500
1984440
14 000
1984437
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 628 EUR, 2 015 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.