Karin Olsson oljemålning

323752

KARIN OLSSON (född 1928): "Blåst", signerad Karin Olsson, daterad ā tergo 1971, olja på duk, ca 29x29 cm

Fack 10

Karin Olsson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
1983866
4 400
1977436
4 200
1983864
1977436
2 800
1976616
2 600

Slutpris SEK:
4 400
462 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.