Karin Olsson oljemålning

323751

KARIN OLSSON (född 1928): "Gullregn", signerad Karin Olsson, daterad ā tergo 1972, olja på duk, ca 45x45 cm

Fack 19

Karin Olsson oljemålning

Budhistorik (23 bud)
1983496
4 400
1983495
4 200
1983491
1983494
3 800
1983491
3 600

Slutpris SEK:
4 400
462 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.