David Ahlqvist oljemålning

323740

DAVID AHLQVIST (1900-1988): Jordbrukstäppan, monogramsignerad och daterad DA -24, olja på duk, ca 54 x 47 cm

Fack 30

David Ahlqvist oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1982126
2 600
1982124
2 400
1982125
1982124
1982046
1 900

Slutpris SEK:
2 600
273 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.