Oidentifierad konstnär oljemålning

323689

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Skyline, signerad M. Altman, olja på duk, ca 120x58 cm

Smärre krackeleringar, vågig duk

Rum 9

Budhistorik (1 bud)

1982207
2015-08-24 12:26:31

2015-08-24 kl 16:48
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.