Georg Von Rosen akvarell

323683

GEORG VON ROSEN (1843-1923): St Marie Kyrkan i Mühlhausen Thüringen, signerad och daterad von Rosen. fec. 186?, akvarell, ca 52 x 35 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Georg Von Rosen akvarell

Budhistorik (6 bud)
1981161
1 700
1980168
1 600
1975287
1975286
1 300
1975285

Slutpris SEK:
1 700
179 EUR, 221 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.