Glasservisdelar

323675

GLASSERVISDELAR, udda, bestående av: vinglas, champagneglas, dry martiniglas, höjd ca 9-18 cm
PROVENIENS: Osmond Antik, Gamla Stan, Stockholm

Enstaka nagg kan förekomma

Glas, Dricksglas

Monter 24

Glasservisdelar

Budhistorik (2 bud)

1980027
1979054

Slutpris SEK:
37 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.