Butiksinredning för kaffe

323662

BUTIKSINREDNING för kaffehandel, 1900-talets första hälft, fyra fack, stomme i trä, vitmetall och glas, höjd 63, 98x37 cm

Slitage, enstaka skador, toppglas saknas

Diverse

Rum 21

Butiksinredning för kaffe

Budhistorik (33 bud)
1982110
1982108
3 800
1982103
3 600
1982102
3 400
1982099
3 200

Slutpris SEK:
420 EUR, 520 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.