Ulrica Hydman Vallien färglitografi

323630

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad, 324/380, färglitografi, motivets mått ca 44x32

Fack 18

Budhistorik (5 bud)
1981315
600
1980985
550
1980985
1978213
1972977

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.