Bordslmapa Bergbom mässing

323629

BERGBOM, bordslampa, "B-075", 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 125 cm

Slitage, smärre bucklor

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslmapa Bergbom mässing

Budhistorik (20 bud)
1982128
1 600
1977071
1981918
1 400
1977071
1 300
1981917

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.