Lena Linderholm

323562

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Skördetid", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x80 cm; oramad

Rum 4

Lena Linderholm

Budhistorik (18 bud)
1979352
1979209
1972038
1979208
1972038
950

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.