M Pyk Slussen

323559

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 75x52 cm; oramad

Rum 4

M Pyk Slussen

Budhistorik (16 bud)
1979603
1 300
1979016
1979602
1979016
1979489

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.