Lennart Jirlow färglitografi

323552

LENNART JIRLOW (född 1936): "Pam Le Chef", signerad L Jirlow, färglitografi, EA, bildmått ca 48x62 cm

Fack 36

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (18 bud)
1979888
2 600
1979885
2 400
1979346
1978474
1978474
1 800

Slutpris SEK:
2 600
273 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.