Angelica Wiik färglitografi

323546

ANGELICA WIIK (född 1960): Badande kvinna, signerad Angelica Wiik, numrerad 265/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 61x42,5 cm, oramad

Rum 4

Angelica Wiik färglitografi

Budhistorik (19 bud)
1980105
1979670
1980098
1979670
1 900
1978929
1 800

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.