Alexander Williams

323530

ALEXANDER WILLIAMS (Irland, 1846-1930): Landskap med stuga, signerad, akvarell, ca 32x65 cm
Utställningsetikett på baksidan

Ram och fuktskador, gulnader

Konst, Äldre måleri

Fack 40

Alexander Williams

Budhistorik (2 bud)

1979189
1978424

Slutpris SEK:
37 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.