Anton Konrad Schmidt oljemålning

323507

ANTON KONRAD SCHMIDT (1887-1974): Baeza Spanien, Spansk bygata, olja på pannå, signerad Ant K Schmidt, 24x32 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (1 bud)

1970775
2015-08-13 18:31:02

2015-08-22 kl 11:36
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.