Frans Odelmark akvarell

323504

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Knypplerska på innergård, signerad F W Odelmark, akvarell, ca 47 x 34 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Frans Odelmark akvarell

Budhistorik (2 bud)

1974090
750
1969378
600

Slutpris SEK:
750
79 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.