Leopold Fare oljemålning

323465

LEOPOLD FARE (1926-1996): Franskt landskap, signerad Fare, olja på duk, ca 59 x 52 cm

Fack 34

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1979133
1 600
1979118
1979117
1 400
1979116
1 300
1979115

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.