Robert Winchester Fraser akvarell

323394

ROBERT WINCHESTER FRASER (1848-1906): Stockbridge, akvarell, signerad och daterad R.W. Fraser -88, 17x32 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Budhistorik (4 bud)

1979095
1979067
1979066
1969380

Slutpris SEK:
84 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.