Helmut Mantel

323379

HELMUT MANTEL (född 1925l): Komposition, signerad E. H. Mantel, olja på duk ca 98x121 cm

Duklagningar

Rum 20

Helmut Mantel

Budhistorik (25 bud)
1978675
4 400
1978674
4 200
1978672
1978673
3 800
1978672
3 600

Slutpris SEK:
4 400
462 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.