Putto 17/1800-tal

323374

PUTTO, barocktyp, 17/1800-tal, skuren dekor, delvis bemålad, längd ca 34 cm

Senare bemålning, lagningar

Diverse, Inredning och husgeråd, Konst, Skulpturer

Monter 13

Putto 17/1800-tal

Budhistorik (19 bud)
1978976
3 400
1978926
3 200
1978916
1978925
2 800
1978916
2 600

Slutpris SEK:
3 400
357 EUR, 442 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.