Anna Lisa Thomson Upsala Ekeby vas

323360

ANNA LISA THOMSON, vas, delvis glaserat stengods, "Paprika", Anna Lisa Thomson, Upsala Ekeby, monogramsignerad och numrerad 1081, höjd 51 cm

Ytfläck

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat

Rum 7

Budhistorik (22 bud)
1976768
1 800
1976534
1 700
1976292
1 600
1976533
1 600
1976292

Slutpris SEK:
1 800
189 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.