Tunna

323355

TUNNA, 1800-tal, med lock, betsat trä, höjd ca 68 , diamter 46 cm

Slitage

Diverse

Rum 13

Tunna

Budhistorik (18 bud)
1976447
1976416
1 900
1976416
1 700
1976446
1 600
1976416

Slutpris SEK:
210 EUR, 260 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.