Lisa Larson figuriner

323308

LISA LARSON, figuriner, 4 st, 1960/70-tal, Gustavsberg, bestående av: Victoria, adventsgris, räv ur serien Lilla Zoo, vas ur serien Granada, höjd ca 7-19,5 cm

Adventsgris med nagg på öra

Keramik/Porslin

Monter 10

Lisa Larson figuriner

Budhistorik (16 bud)
1976973
1974616
1 400
1976971
1 300
1974616
1975348

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.