Monter- / vitrinskåp Japan

323303

MONTERSKÅP / VITRIN, Japan, 1900-tal, svartlackerad stomme, insidan dekorerad med metallic, höjd ca 65, 40x30 cm

Slitage, fläckar på insidan, delvis gulnad insida

Orientaliskt, Konsthantverk, Möbler

Rum 7

Monter- / vitrinskåp Japan

Budhistorik (21 bud)
1976756
2 400
1976647
1976654
1976647
1 800
1976584
1 700

Slutpris SEK:
2 400
252 EUR, 312 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.