Silverskedar

323283

MATSKEDAR, 8 st., KAFFESKEDAR, 8 st., silver, 17/1800-tal, olika städer och mästare, vikt ca 410 g

Slitage, gravyrer

Silver

Monter 10

Silverskedar

Budhistorik (3 bud)

1974245
1972845
1972844

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.