Cafébord Byarums bruk

323171

CAFÉBORD med vit stenskiva, underdelen märkt Byarum samt stenskivan etikettmärkt Byarums Bruk, bemålad gjutmetall, höjd ca 73, diameter 65 cm

Slitage, kantskador

Diverse, Metall

Rum 11

Cafébord Byarums bruk

Budhistorik (16 bud)
1974904
1 900
1974905
1 900
1974904
1 800
1974902
1 700
1974899
1 600

Slutpris SEK:
1 900
200 EUR, 247 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.