Carl Johan Sjöstrand oljemålning

323162

CARL JOHAN SJÖSTRAND (1789-1857), Interiör, olja på duk, signerad och daterad C J Sjöstrand 1846, ca 70 x 91 cm

Dukskador, duklagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 8

Budhistorik (7 bud)
1975129
8 600
1975128
7 200
1967551
3 400
1967544
3 200
1967204

Slutpris SEK:
8 600
903 EUR, 1 118 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.