Senbarock bord

323159

BORD, senbarock, 1700-tal, ek, låda i sarg, beslag i mässing, spiralvridna ben, höjd ca 76, 97x53 cm

Slitage, renoverat

Rum 7

Senbarock bord

Budhistorik (21 bud)
1975164
4 400
1967801
4 200
1967801
1967660
3 800
1967800
3 600

Slutpris SEK:
4 400
462 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.