Byrå 1800-tal

323158

BYRÅ, Karl Johan, 1800-tal, fanerad i mahogny, nyckelbussningar i mässing, höjd ca 90, 110x52 cm

Slitage, handtag med skada (lös bit medföljer)

Ändringar/tillägg
En liten träbit finns att avhämta på utlämningen

Rum 5

Byrå 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
1974835
1974276
1974834
1974276
750
1969606
700

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.