Spegel Karl Johan

323142

SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets första häft, otydliga hall -och mästarstämplar, troligen Johan Stork, Kalmar, förgylld och bemålad, 55 x 33 cm

Slitage, senare förgyllning och bemålning

Diverse, Speglar

Rum 5

Spegel Karl Johan

Budhistorik (13 bud)
1977949
1977085
1977084
950
1977083
750
1977082
700

Slutpris SEK:
116 EUR, 143 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.