Spegel 1900-tal

323141

SPEGEL, oval, gustaviansk stil, 1900-tal, förgylld, märkt Claes Hultberg, Stockholm, 94 x 75 cm

Bruksslitage

Diverse, Speglar

Rum 3

Spegel 1900-tal

Budhistorik (14 bud)
1977390
1 400
1973322
1 300
1972498
1972497
1972496

Slutpris SEK:
1 400
147 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.