Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

322903

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956), blomsterstilleben med liljekonvalj, signerad V Kluchnikov, olja på duk, ca 25x35 cm

Fack 14

Budhistorik (13 bud)
1973078
3 200
1970100
1970085
2 800
1968460
2 600
1967863
2 400

Slutpris SEK:
3 200
336 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.