Lykta 1900-tal

322893

LYKTA, 1900-tal, bemålad plåt, höjd ca 57cm

Slitage, lösa glas medföljer

Diverse, Belysning

Rum 7

Lykta 1900-tal

Budhistorik (8 bud)
1971847
650
1971846
600
1971845
550
1971844
500
1971843
450

Slutpris SEK:
650
68 EUR, 85 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.