Monica Lorentzon akvarell

322682

MONICA LORENTZON (född 1940): Flicka med paraply signerad M Lorenzon, akvarell, 57 x 41 cm

Fack 18

Monica Lorentzon akvarell

Budhistorik (16 bud)
1972076
950
1972074
900
1972072
850
1972071
1972068
750

Slutpris SEK:
950
100 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.