Karl Dahlqvist oljemålning

322601

KARL DAHLQVIST (1900-71): "Gotland", signerad och daterad Karl Dahlqvist 1946, olja på pannå, 40 x 60 cm

Fack 10

Karl Dahlqvist oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1971109
1 300
1966881
1966881
1966880
900
1966879
750

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.