Skåp med vitrinöverdel

322576

VITRINSKÅP, tvådelat, furu, 1800-talets andra hälft , spröjsade fönster, totalhöjd ca 230, 115 x 49 cm

Slitage, framtagen färg, skador, retuscher

Möbler, Skåp, byråer

Rum 17

Skåp med vitrinöverdel

Budhistorik (42 bud)
1970514
17 000
1970513
16 500
1970509
16 000
1970508
15 500
1970505
15 000

Slutpris SEK:
17 000
1 785 EUR, 2 210 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.