Filmaffisch

322565

FILMAFFISCH, Trasiga Änglar, 1950-tal, Humphrey Bogart, Aldo Ray, Peter Ustinov, 95 x 70 cm

Slitage, skador

Diverse

Fack 51

Filmaffisch

Budhistorik (5 bud)
1965972
500
1970664
500
1965972
1970663
1965972

Slutpris SEK:
500
53 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.