Bengt Landin litografi

322560

BENGT LANDIN (född 1933): Hundra kronor, vilande kvinna och svan, signerad och daterad Bengt Landin 73, färglitografi, 109/120, ca 28x41 cm

Fack 5

Bengt Landin litografi

Budhistorik (2 bud)

1970164
1969770

Slutpris SEK:
37 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.