Ragnar Wollschläger oljemålning

322524

RAGNAR WOLLSCHLÄGER (född 1944), figurkomposition, signerad och daterad 1976, olja på duk, 41 x 33 cm

Fack 52

Budhistorik (1 bud)

1965386
2015-08-07 09:09:10

2015-08-12 kl 21:03
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.