Bijouterier

322499

BIJOUTERIER, 1900-tal, bestående av: 7 halsband varav ett med silverlås, 2 armband, 2 broscher, 2 par örhängen/clips

Slitage

Guld/Smycken, Övriga smycken

Monter 30

Bijouterier

Budhistorik (1 bud)

1964164
2015-08-05 19:34:41

2015-08-12 kl 19:18
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.