Harry Wichmann oljemålning

322498

HARRY WICHMANN (1916-1993): "Flicka i soffa", signerad och daterad Wichmann 60, olja på pannå, ca 20 x 13 cm

Monter 29

Harry Wichmann oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1969346
650
1964222
600
1962290
550
1964221
500
1962290
450

Slutpris SEK:
650
68 EUR, 85 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.