Viktsats mässing

322487

VIKTSATS, brons, 1800-tal, dekor med motiv av ekorrar samt reliefdekor, komplett innehållande 8 vikter, höjd ca 6 cm längd ca 8 cm

Smärre repor, slitage

Diverse, Metall

Monter 29

Viktsats mässing

Budhistorik (41 bud)
1969786
7 000
1969796
6 800
1969786
6 600
1969794
6 400
1969786
6 200

Slutpris SEK:
7 000
735 EUR, 910 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.