Etsning

322464

ETSNING, omkring 1800-tal, "Le Bal Masque", motiv av bal, 50 x 37 cm

Fläckar och smuts innaför glas

Fack 15

Etsning

Budhistorik (6 bud)
1967187
650
1968620
600
1967187
500
1968619
450
1967187

Slutpris SEK:
650
68 EUR, 85 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.