Ljuskrona barockstil

322441

LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, behängd med prismor, 6 ljuspunkter, höjd ca 70 cm

Slitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 2

Ljuskrona barockstil

Budhistorik (5 bud)
1968031
1 800
1963793
1 700
1963793
1963791
900
1963790
700

Slutpris SEK:
1 800
189 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.