Silverljusstakar nyrkokostil

322437

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, nyrokokostil, bär svenska importstämplar, rikligt dekorerade, fasta manschetter, höjd ca 18 cm

Fyllda fötter, bruksslitage

Silver, Belysning

Monter 26

Silverljusstakar nyrkokostil

Budhistorik (30 bud)
1968975
3 800
1968974
3 600
1968967
3 400
1968972
3 400
1968967
3 200

Slutpris SEK:
3 800
399 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.